Březen 2009

♥♥moje narozky♥♥

31. března 2009 v 7:44 | lucik
Takže v ten den před 13 roky jsem se narodila a dneska mam třinácté narozky ♥♥♥♥akorat nevim v kolik hodin ale na moje narozky musim byt nemocna to je strašne .

Omlouvam se

29. března 2009 v 9:33 | lucik
Omlouvám se ale asi 1tyden tady nic nepřibylo jsem nemocna na antibiotikacha mam 40 horečku doktorka řikala že ještě jeden tyden budu muset jist ty antibiotika takže vypada to na to že tady toho moc nebudu přidávat . :-(

Pravidla pro sbéééénka

24. března 2009 v 9:28 | lucik
Takže


1. Budete chodit alespon 2krát týdně na můj blog :-)

2. Aspon 2 komenty týdně

3.To bude všechno asi :-)


New design

24. března 2009 v 9:09 | lucik
Tak jak vidíte mám nový design. Byla jsem první ve vgs tak to byla jedna s odměn.Moc se mi líbí bylo už na čase si změnit design moc děkuji MiSs.TeRcZuLe je krásny.


3. diplomek pro sb

23. března 2009 v 17:35 | lucik |  diplomky pro vas
pro vensku

2 diplomek pro sb

22. března 2009 v 12:02 | lucik |  diplomky pro vas


2 diplomek pro mě od sb

17. března 2009 v 15:45 | Lucik |  diplomky pro mně
A další diplomek

dvanáctý diplomek

16. března 2009 v 20:45 | lucik |  diplomky pro mně
Můj další diplomek


Rozvrh hodin

7. března 2009 v 18:44 | lucik |  Rozvrh hodin
Hmm moje první práce , mě se moc nelíbí

Naušnice

7. března 2009 v 17:20 | lucik |  Různe obrazky

Květiny

7. března 2009 v 16:44 | lucik |  Různe obrazky

Srdce

7. března 2009 v 16:22 | lucik |  Různe obrazky

Miley Cyrus foto

7. března 2009 v 16:12 | lucik |  Miley Cyrus

Miley Cyrus

7. března 2009 v 16:06 | lucik |  Miley Cyrus


Povolání:herečka , zpěvačka
Datum narození:23.11.1992
Věk :16 let
Místo narození:Franklin, Tennessee, USA
Znamení : Střelec

Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Prezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff , Kelly Clarkson a Ashley Simpson
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment

Shannen Doherty

6. března 2009 v 15:16


Povolání:Herečka
Datum narození:12.04.1971
Místo narození:Memphis,Tennessee,USA
Znamení:Beran
Životopis:
Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".

Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří filmy jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku Jessicy Parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Ryder.

Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.

Krátce před tím než odešla z "Beverly Hills" (1993) uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem, bohužel pět měsíců na to se rozvedli, protože Shannen Doherty cítila, že se k sobě nehodí a navíc se vídali jen párkrát za týden.

V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu "Charmed". Tam hrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To se jí dařilo a od té doby natočila spoustu fimů, mezi nimi například "Another Day", "The Rendering" a "Nightlight".
Shannen se znovu vdala 24. ledna 2002 v Las Vegas za Richarda Solomona, obřad probíhal v tajnosti jen v kruhu rodiny a blízlých přátel. Vydrželi spolu 9 měsíců, ale svoje manželství ukončili až v roce 2003, přesto však zůstali dobrými přáteli.

Po té se vrátila k televizi a stala se uvaděčkou pořadu "Scare Tactics". v roce 2004 hrála v seriálu "North Shore" a v roce 2005 v seriálu "Love, Inc." Od té doby se Shannen Doherty daří a stále se pohybuje mezi televizí a filmem. Její poslední projekt je televizní show s názvem "Breaking Up With Shannen Doherty" v té pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit jejich vztahy.

zdrojNový design

2. března 2009 v 10:31 | lucik
Jak se vám líbí nový design ? Mě uplně moc hlavně děkuji za ten design Mrs-Lucinka